Kronospan (Польща)

 

Плита стужково- меламінова, це сировина яку використовують у виробництві меблів. Також плиту використовують як матеріал декоративний для оздоблення внутрішніх приміщень. Ламінована плита знаходиться в процесі удосконалення папером декоративним і в цей же час надається різна структура поверхні. Процес ламінування можливий двосторонній і односторонній.

 

Доступні структури:  

SM – гладка   

BS – бюро спеціал   

PE – перлиста   

PR – рустікал фронт      

 

 

Плита ламінована завдяки тому що виготовлена на базі стружкової плити,забезпечує полегшену обробку приховання дотриманих фізико-механічних параметрів. Можливий варіант удосконалення плити в плані товщини від 10мм до 38мм.Висока витривалість поверхні є стійка до подряпин ,забруднення і дії зовнішніх чинників,поєднане з великою гамою кольорів а також різнорідною структурою поверхні ,творить з ламінованих плит чудовий інструмент для проектантів меблів.

Сучасні технологічні лінії для виробництва плити меламінової, забезпечують високу еластичність продукції,дають можливість реалізувати замовлення Клієнта згідно з їх очікуваним терміном. Сучасні напрямки розвитку в плані плит удосконалюються декоративним папером, і в недалекому майбутньому впроваджують до програми продукції фірми Kronospan використання структури синхронічне,завдяки чому плити меламінові повністю будуть відтворювати їхній натуральний характер.

 

ПЛИТИ ЛАМІНОВАНІ - СТАНДАРТНІ ВИМІРИ
ТОВЩИНА 10, 12, 16, 18, 22, 25, 28
ШИРИНА 2070
ДОВЖИНА 2800
* інші формати під замовлення

© 2013-2020 www.its-ukraine.com.ua

Дизайн та розробка ura.com.ua